O HNB

HNB

HNB Sp. z o.o. to firma, która powstała z pasji do fryzjerstwa i kosmetyki oraz chęci odpowiedzi na nowe wyzwania i oczekiwania jakie stawia obecnie rynek fryzjersko-kosmetyczny w Polsce i Europie.

HNB to także prawie 13 lat doświadczenia w sektorze wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży w zakresie produkcji i handlu w kraju i zagranicą.  Uczestniczymy w powstawaniu naszych produktów od podstaw, dlatego dobrze znamy ich wartość użytkową. Jesteśmy też świadomi, że najtańszy produkt, nie oznacza najlepszy. Dlatego też produkty z naszej kolekcji są starannie wybrane a ich ceny optymalnie wpasowują się w obecną sytuację rynkową.

Naszą misją jest dostarczanie szerokiej gamy jakościowych produktów (meble, akcesoria, sprzęt) dla sektora hair & beauty w krótkim czasie i atrakcyjnej cenie.

Bazując na doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy staramy się stale poszerzać nasz asortyment, co znajduje uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu.

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała dla Państwa jak najbardziej komfortowo na każdym etapie.

 

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

zarząd HNB Sp. z o.o.